2012 04 02

Moterų Eurolygos finale triumfavo Valensijos „Ros Casares“ krepšininkės

2011-2012 metų sezono FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyrą antrus metus iš eilės laimėjo laimėjo Ispanijos komanda.
Valensijos „Ros Casares“ krepšininkės
Valensijos „Ros Casares“ krepšininkės / fibaeurope.com nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

Sekmadienį Turkijoje pasibaigusio finalo aštuoneto turnyro lemiamoje dviejų Ispanijos klubų dvikovoje Valensijos „Ros Casares“ krepšininkės 65:52 (20:18, 13:19, 18:11, 14:4) nugalėjo Madrido „Rivas Ecopolis“ ekipą.

18 taškų nugalėtojoms pelnė Sancho Lyttle, 13 – Sylvia Domingez, 12 – Ann Wauters.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė naudingiausia turnyro žaidėja pripažinta Asjha Jones, į varžovių krepšį įmetusi 14 taškų.

Praėjusių metų FIBA Eurolygos finale Salamankos „Halcon Avenida“ (Ispanija) ekipa 68:59 įveikė Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) komandą.

Bronzos medalius sekmadienį iškovojo Algirdo Paulausko treniruojamas Jekaterinburgo UMMC (Rusija) klubas su Sandra Linkevičiene, mažajame finale 75:68 (27:20, 15:14, 11:18, 22:16) įveikęs Stambulo „Fenerbahce SK“ (Turkija) penketuką.

Penktą vietą galutinėje rikiuotėje užėmė Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) klubas su Egle Šulčiūte, susitikime dėl penktosios vietos 73:71 (25:13, 16:22, 13:21, 19:15) įveikęs praėjusio sezono finalininkę Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) ekipą, o mače dėl septintosios vietos Skijaus „Beretta-Famila“ (Italija) komanda 65:62 (16:10, 22:20, 10:15, 17:17) įveikė Krokuvos „Wisla Can-Pack“ (Lenkija) krepšininkes.