2013 06 12

NBA finalo serijoje „Spurs“ klubas sutrypė „Heat“ ir iškovojo antrąją pergalę

„San Antonio Spurs“ krepšininkai trečiosiose NBA finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse pataikė 16 tritaškių metimų ir 113:77 (24:20, 26:24, 28:19, 35:14) sutrypė čempionų titulą ginančią „Miami Heat“ ekipą. Serijos rezultatas tapo 2-1 „Spurs“ ekipos naudai.
Danny Greenas
Danny Greenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Majamio ekipa dar niekada nebuvo NBA atkrintamosiose rungtynėse pralaimėjusi 36-ių taškų skirtumu. LeBronas Jamesas pirmą kartą šį sezoną nemetė nė vieno baudos metimo ir trečią kartą šioje serijoje neperžengė 20-ies taškų ribos – „Heat“ lyderis įmetė tik 15 taškų, pataikydamas 7 metimus iš 21.

„Spurs“ ekipoje siautėjo du žaidėjai – Gary Nealas ir Danny Greenas. Pirmasis pataikė šešis tritaškius metimus, antrasis – net septynis, nors įsimėtė tik ketvirtajame kėlinyje, kai „Spurs“ ir taip triuškino varžovus 83:62.

San Antonijaus krepšininkų pergalę kiek apkartino Tony Parkerio trauma. Prancūzas susižeidė šlaunį ir po didžiosios pertraukos aikštėje beveik nebepasirodė.

Ketvirtosios serijos rungtynės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku vėl vyks San Antonijuje.

NBA finalų statistika rodo, kad nuo tada, kai finalai žaidžiami formatu 2-3-2, trečiąsias rungtynes laimėjusi komanda 92 proc. atvejų tapdavo NBA čempione.

„Spurs“: D.Greenas (7/9 trit.) 27, G.Nealas (6/10 trit.) 24, K.Leonardas (12 atk. kam., 4 per. kam.) 14, T.Duncanas (14 atk. kam.) 12.

„Heat“: D.Wade'as 16, M.Milleris (5/5 trit.) ir L.Jamesas (7/21 metimų, 11 atk. kam.) po 15, Ch.Boshas (10 atk. kam.) 12.