2010 11 30

NBA: „Mavericks“ ir „Jazz“ tęsia pergalių serijas (visi rezultatai, video, „Top-10“)

Pergalių serijas Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajame sezone tęsia Dalaso „Mavericks“ (13 pergalių – 4 pralaimėjimai) ir Jutos „Jazz“ (14:5) klubai. Pirmadienį jie iškovojo jau po šeštą pergalę iš eilės.
Dirkas Nowitzkis (kairėje) vedė „Mavericks“ į pergalę
Dirkas Nowitzkis (kairėje) vedė „Mavericks“ į pergalę. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečią vietą Vakarų konferencijoje užimantys Dalaso krepšininkai pirmadienį namuose 101:91 (25:26, 27:19, 31:26, 18:20) nugalėjo Pietvakarių diviziono autsaiderę Hjustono „Rockets“ (5 pergalės ir 12 pralaimėjimų) komandą.

20 taškų nugalėtojams pelnė Dirkas Nowitzkis (10 atkovotų kamuolių), 19 – Caronas Butleris, 14 – Shawnas Marionas (10 sugriebtų kamuolių), 11 – Jose Juan Barea, 10 – DeShawnas Stevensonas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kevinas Martinas (17 tšk.), Luisas Scola (15 tšk.), Courtney'is Lee (13 tšk.), Bradas Milleris (11 tšk.) bei Jordanas Hillas (10 tšk.).

Verta paminėti, kad šių rungtynių metu fortūna labai plačiai nusišypsojo vienams iš „Mavericks“ komandos gerbėjų. Vyrukas minutės pertraukėlės metu pataikė nuo aikštelės vidurio ir laimėjo autografais pažymėtus marškinėlius bei krepšinio kamuolį.

Šeštą pergalę iš eilės pirmadienį į savo sąskaitą įsirašė ir Jutos „Jazz“. Ketvirtoje Vakarų konferencijos vietoje įsitaisiusi Jutos ekipa namuose 109:88 pranoko Milvokio „Bucks“ (6:11) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 22 taškus surinkę Alas Jeffersonas (11 atk. kam.) ir Deronas Williamsas (10 rez. perd.). Rusas Andrejus Kirilenka pridėjo 13 taškų.

Pralaimėjusiųjų ekipoje išsiskyrė Brandonas Jenningsas (27 tšk.), Chrisas Douglasas-Robertsas (19 tšk.) ir Ersanas Ilyasova (18 tšk.).