2014 02 07 /08:32

NBA: „Nets“ namuose netikėtai įveikė „Spurs“

Vienas iš NBA reguliariojo sezono lyderių „San Antonio Spurs“ (36/14) nelauktai išvykoje 89:103 (24:17, 15:23, 29:35, 21:28) nusileido „Brooklyn Nets“ (22/25) ekipai.
Alan Anderson
Alan Anderson / „Scanpix“ nuotr.

„Spurs“ ekipa mačą pradėjo galingai – įpusėjus pirmajam kėliniui atitrūko nuo „Nets“ 20:8. Tačiau Bruklino ekipa nė nesiruošė pasiduoti. Antrajame ketvirtyje ji sumažino pranašumą iki vienženklio ir visą kėlinį kvėpavo svečiams į nugarą. Likus minutei iki ilgosios pertraukos „Nets“ pasiekė savo – Shaunas Livingstonas dvitaškiu išvedė savo klubą į priekį 40:39.

Trečiajame kėlinyje žaidimą kontroliavo jau šeimininkai. Prabėgus 5 ketvirčio minutėms „Nets“ turėjo jau dviženklę persvarą 61:51. Nors „Spurs“ krepšininkai buvo kelis kartus pavojingai priartėję, Bruklino komanda neleido perimti iniciatyvos. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino atotrūkį ir laimėjo mačą 103:89.

„Nets“: Alanas Andersonas 22, Deronas Williamsas 16, Paulas Pierce'as 12, Andray Blatche'as 10, Mirza Teletovičius, Kevinas Garnettas, Shaunas Livingstonas ir Joe Johnsonas po 8.

„Spurs“: Cory Josephas 18, Danny Greenas 17, Patty Millsas 16, Marco Belinelli 12, Nando de Colo 11.

Kitame mače „Golden State Warriors“ (30/20) klubas 102:87 (16:29, 34:17, 26:22, 26:19) neturėjo vargo su „Chicago Bulls“ (24/25)

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 34, Klay Thompsonas 22, Harrisonas Barnesas ir Jordanas Crawfordas po 11.

„Bulls“: Tajas Gibsonas 26, Kirkas Hinrichas 15, Jimmy Butleris 14, D. J. Augustinas 10.