2012 02 09

NBA: sensacija vadinamas Jeremy Linas ir Tony Parkeris savo klubams padėjo pratęsti pergalių serijas

Trečiadienį Šiaurės Amerikos nacionalinėje krepšinio lygoje NBA buvo sužaista 11 susitikimų. Septintąjį pralaimėjimą patyrė Majamio „Heat“ ekipa, išvykoje nusileidusi Orlando „Magic“ (16/10) 102:89 (26:18, 27:32, 24:11, 25:28)
Tony Parkeris
Tony Parkeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Magic“ pasiekė naują klubo rekordą per rungtynes metę 42 tritaškius. Iš jų 17 pasiekė tikslą.„Heat“ pataikė tik 5  tritaškius iš 15, todėl LeBronas Jamesas pralaimėjimo priežastimi įvardijo varžovų tritaškius metimus.

„Jie neįtikėtiniai taikliai mėtė tritaškius, o Dwightas Howardas visus reikalus sutvarkė baudos aikštelėje. Šįkart mums nepavyko parodyti savojo žaidimo. “Magic„ labai sunku nugalėti, kai jų žaidėjai puikiai atakuoja iš toli, o D.Howardas po krepšiais daro viską, ką nori“, – pasakojo LeBronas Jamesas.

„Magic“: Ryanas Andersonas (5/11 trit., 11 atk. kam.) 27, Dwightas Howardas (24 atk. kam.) 25, Jameeras Nelsonas 12, J.J.Redickas 11.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as (15/22 dvit.) 33, LeBronas Jamesas (6 atk. kam., 10 rez. perd.) 17, Chrisas Boshas (9 atk. kam.) 12.

Jau šeštą pergalę iš eilės NBA pirmenybėse iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (18/9) komanda, kuri svečiuose 100:90 (26:24, 22:21, 27:22, 25:23) įveikė Filadelfijos „76ers“ (18/8) krepšininkus.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė fantastišką formą pastaruoju metu demonstruojantis „Spurs“ gynėjas Tony Parkeris. Prancūzas per 38 minutes surinko 37 taškus (12/24 dvit., 13/13 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

„76ers“: Louisas Williamsas 22 (3/5 trit.), Andre Iguodala 17 (7 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 16 (7 atk. kam., 8/11 dvit.), Jrue Holiday 15 (7 rez. perd.), Eltonas Brandas 11 (13 atk. kam.).

„Spurs“: Tony Parkeris 37, Gary Nealas 18 (6 rez. perd., 4/4 trit.), Timas Duncanas 16 (11 atk. kam.), Tiago Splitteris 15 (7/10 dvit.), DeJuanas Blairas 6.

Niujorko „Knicks“ (11/15) ekipa iškovojo trečią pergalę iš eilės, svečiuose 107:93 (17:23, 35:23, 25:22, 30:25) palauždama Vašingtono „Wizards“ (5/21) klubą. Dėmesio centre vėl atsidūrė fantastišku žaidimu stebinantis Jeremy Linas

Per 36 minutes J.Linas surinko 23 taškus (9/11 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Wizards“: Johnas Wallas 29 (6 rez. perd.), Trevoras Bookeris 17 (8/11 dvit.), Maurice Evansas 9, Javalas McGee 8 (9 atk. kam.).

„Knicks“: Tysonas Chandleris 25 (11 atk. kam.), Jeremy Linas 23, Steve'as Novakas 19 (5/9 trit.), Imanas Shumpertas 17, Landry Fieldsas 16 (8 atk. kam.).