„Neptūnas“ užbaigė LKL reguliarųjį sezoną pergale prieš „Pieno žvaigždes“

Donatas Zavackas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Donatas Zavackas
0

LKL reguliariajame sezone paskutines rungtynes sužaidė vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ (31/9). Uostamiesčio krepšininkai išvykoje 68:64 (19:16, 21:15, 14:14, 14;19) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (23/16). Pastarieji reguliarųjį sezoną baigs balandžio 25 dieną išvykos rungtynėmis su „Dzūkija“.

Rungtynės prasidėjo labai lygiai ir atkakliai (8:8; 10:10), likus dviem minutėms iki ketvirčio pabaigos „Neptūnas“ įgijo 5 taškų pranašumą (19:14), tačiau M.Dixonas ketvirtį baigė dvitaškiu.

Antrąjį ketvirtį „Neptūnas“ pradėjo 5 taškais iš eilės ir pirmavo 24:16. Žaidimas buvo labai nerezultatyvus, po G.Sirutavičiaus ir M.Girdžiūno tritaškių įpusėjus ketvirčiui „Neptūnas“ pirmavo 29:24. Krepšys antroje ketvirčio dalyje atsirišo, klaipėdiečiai pabėgo 34:25, o netrukus jau pirmavo 10 taškų – 39:29.

Po pertraukos ir vėl geriau žaidė svečiai, per minutę atitrūkę 44:31. Pasvaliečiai atsakė atkarpa 6:0, tačiau tada tą patį padarė ir „Neptūnas“ – 50:37. Geriau sužaista paskutinė minutė leido pasvaliečiams prieš lemiamą ketvirtį sumažinti svečių persvarą iki vienženklės – 45:54.

Pirmas 3 ketvirtojo kėlinuko minutes „Pieno žvaigždės“ pradėjo spurtu 8:0 ir priartėjo per metimą – 52:54. Šeimininkų įkarštį dvitaškiais numalšino D.Zavackas ir M.Shakuras. Netrukus amerikietis metė 4 iš eilės baudas, „Neptūnas“ išlaikė 4 taškų pranašumą – 62:58.

Šeimininkai dar kartą priartėjo likus žaisti pusantros minutės (64:62). D.Zavackas sumetė baudas, o šeimininkai suklydo likus žaisti 45 sek. „Neptūnas“ taškų neįmetė, E.Kairys pelnė dvitaškį, tačiau klaipėdietis S.Galdikas įtvirtino komandos pergalę baudų metimais.

„Pieno žvaigždės“: G.Sirutavičius (5 atk. kam.) 14, M.Dixonas, A.Oriakhi (6 atk. kam.) ir E.Kairys (5/5 dvit., 7 atk. kam.) po 11.

„Neptūnas“: D.Zavackas (6/9 dvit., 10 atk. kam.) 17, M.Shakuras 13, S.Galdikas (6 atk. kam.) 10, M.Mažeika 9.