2015 02 01

21-as Donato Motiejūno įmestas taškas neišgelbėjo „Rockets“ nuo pralaimėjimo „Pistons"

Lietuvos krepšininkas Donatas Motiejūnas antrą mačą iš eilės įmetė daugiau kaip 20 taškų, tačiau šeštadienį šis kraitis nepadėjo jo klubui laimėti. NBA čempionate D.Motiejūno atstovaujama „Houston Rockets“ (33/15) komanda išvykoje 101:114 (27:32, 19:27, 23:27, 32:28) turėjo pripažinti vos aštuoniese rungtyniavusių „Detroit Pistons“ (18/30) žaidėjų pranašumą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Lietuvis šiame mače žaidė kiek daugiau nei 29 minutes ir per tą laiką pasižymėjo 21 tašku: pataikė 9 dvitaškius iš 11 bei 1 tritaškį iš 2 mėginimų. Kita statistika puolėjui išsiskirti nepavyko – jis atkovojo tik 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir prasižengė 5 sykius.

Šeimininkai ilgą laiką laikė rungtynių vadeles savo rankose, bet ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ krepšininkams, į priekį traukiamiems Jameso Hardeno, pavyko kiek priartėti. Tačiau palaužti „Pistons“ atstovų nesisekė.

Mačui artėjant prie pabaigos svečiai nutarė pažeidinėjo taisykles, bet „Pistons“ įžaidėjas D.J. Augustine‘as pataikė šešis baudų metimus iš eilės ir taip sužlugdė visus bandymus sukurti intrigą dvikovos pabaigoje. „Pistons“ palaužė svečius iš Vakarų 114:101.

D.Motiejūnui šeštadienį prireikė ankstyvo keitimo, nes lietuvis pirmajame kėlinyje per mažiau nei 4 minutes susirinko dvi pražangas.

„Pistons“: K.Caldwellas-Pope‘as (6/11 tritaškiai) ir D.J.Augustine‘as (12 rez. perd., 5 kl.) po 28, G.Monroe 19 (12 atk. kam.).

„Rockets“: J.Hardenas 26 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), T.Ariza 15 (6 atk. kam.), C.Breweris ir P.Beverley po 10.