2015 04 28

„Nets“ po pratęsimo nugalėjo „Hawks“ ir išlygino serijos rezultatą

NBA atkrintamosiose varžybose ir toliau verda aistros. Pirmadienį „Brooklyn Nets“ antrą kartą nugalėjo „Atlanta Hawks“ krepšininkus ir išlygino seriją iki keturių pergalių 2:2.
„Nets“ krepšininkai
„Nets“ krepšininkai / „Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Brooklyn Nets“ – „Atlanta Hawks“ 120:115 (25:24, 20:27, 29:31, 30:22, 16:11)

Rytų konferencijoje po reguliariojo sezono pirmoje vietoje buvusi Atlantos ekipa negali susitvarkyti su aštuntu reitinguotu Bruklino iššūkiu.

Šį kartą šeimininkams pergalę atnešė puikus Derono Williamso pasirodymas. Jis pelnė net 35 taškus. Tai buvo rezultatyviausios jo atkrintamosios rungtynės karjeroje. Būtent jo 16 taškų ketvirtajame kėlinyje išplėšė pratęsimą „Nets“ komandai.

D.Williamsas yra dukart olimpinis čempionas, tačiau jo karjerą nuo 2012 metų stabdė traumos.

Metų treneriu pripažintas „Hawks“ vedlys Mike'as Budenholzeris pripažino, kad atkrintamosios rungtynės yra nieko panašaus į reguliarųjį sezoną: „Viskas yra kitaip. Tai, ko mes tikėjomės, neįvyko. Tai tikras iššūkis.“

Penktosios serijos rungtynės vyks Atlantoje trečiadienį.

„Nets“: D.Williamsas 35, B.Lopezas 26 (10 atkv.kam.), J. Johnsonas 17, B. Bogdanovičius 15, A. Andersonas 11, T. Youngas 10.

„Hawks“: D. Carrollas ir J. Teague (11 rez.perd.) po 20, A. Horfordas 17, P. Millsapas (12 atk.kam.) ir K. Korveris (11 atk.kam.) po 16, D. Schroderis 10.