2013 01 27

NKL: Alytaus „Dzūkija“ įveikė Vilniaus „Perlą-MRU“ ir priartėjo prie lyderių

Sekmadienį (01.27) Alytuje buvo sužaistos paskutinės XVIII-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko „Dzūkija“ (20-8) ir Vilniaus „Perlas–MRU“ (12-16). Pirmojoje rungtynių pusėje komandos demonstravo apylygį ir permainingą žaidimą.
NKL: Alytaus „Dzūkija“ įveikė Vilniaus „Perlą-MRU“ ir priartėjo prie lyderių / NKL nuotr.

Pirmaujanti komanda keitėsi 8, o rezultatas buvo lygus 15 kartų. Kitus du kėlinius sėkmingiau sužaidė aikštės šeimininkai ir šventė trečią pergalę iš eilės - 91:74.

Pirmus du kėlinius komandos sužaidė lygiosiomis – 18:18; 27:27. Trečiajame kėlinyje Alytaus „Dzūkija“ spurtavo 13:0, atitrūko nuo varžovų ir pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Susitikimas baigėsi didžiausiu – 17 – taškų skirtumu šeimininkų naudai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Povilas Šakinis. Jis pelnė 20 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. 19 taškų pridėjo Lukas Brazdauskis. Cezary Trybanski pelnė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Pirmą kartą prieš savo buvusią komandą rungtyniavo naujasis dzūkų komandos įžaidėjas Žydrūnas Kelys. Į vilniečių krepšį gynėjas įmetė 11 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir buvo antras pagal naudingumą savo komandoje.

„Perlo-MRU“ ekipoje geriausiai sekėsi Antanui Udrui. Krepšininkas pelnė 21 tašką ir atkovojė 7 kamuolius. Manto Virbalo sąskaitoje 15 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai. 14 taškų pridėjo Tomas Lekūnas.

Po šios pergalės „Dzūkija“ kartu su Plungės „Olimpu“ dalijasi antra NKL turnyrinės lentelės pozicija. Vilniaus „Perlas-MRU“ yra 11-oje vietoje.