2014 11 28

NKL autsaiderė „JAZZ-Diremta“ pirmąją sezono pergalę iškovojo Šilutėje

Po šešiolikos pralaimėjimų iš eilės 2014-2015 metų NKL sezono pradžioje, pergalę pagaliau iškovojo Kauno „JAZZ-Diremta“ (1-16). Vyr. trenerį pakeitusi ir kelis žaidėjusi įsigijusi komanda išvykoje 88:71 įveikė Šilutės „Šilutę“.
Mantvydas Stašelis ir Evaldas Šaulys
Mantvydas Stašelis ir Evaldas Šaulys / Lino Šilkaičio nuotr.

Tris kėlinius besivejančiųjų vaidmenyje buvę kauniečiai iniaciatyvą perėmė ketvirtojo ketvirčio pradžioje. Pirmosiosmis lemiamo kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (53:53, 57:57, 60:60). Tuomet tritaškį smeigė svečių legionierius Malcolmas Hawkinsas, du taškus su bauda pataikė Kauno komandoje debiutavęs Evaldas Dainys, dar dukart tiksliai atakavo Mantvydas Stašelis ir įpusėjus kėliniui „JAZZ-Diremta“ atitrūko (64:70). Legionieriaus ir M. Stašelio vedami kauniečiai tolo, o tašką rungtynių paabaigoje padėjo 6 iš 6 baudų pataikęs Arūnas Sakalauskas – 71:88.

Šiose rungtrynėse Kauno komandoje debiutavo ne tik E. Dainys, bet ir komandos vairą perėmęs vyr. treneris Romualdas Petronis.

Nugalėtojams Malcolmas Hawkinsas pelnė 27 taškus, Mantvydas Stašelis pridėjo 19, Juozas Ramanauskas – 16, Evaldas Dainys – 10, Arūnas Sakaalauskas – 9.

„Šilutės“ komandoje rezultatyviu žaidimu išsiskyrė 24 taškus pelnęs Nerijus Anglickis. 11 taškų įmetė Edgaras Sosnovskis, 9 – Eivydas Moliščiakas, 8 – Paulius Semaška.