2011 11 25

NKL: Jonavos ekipa panaikino net 22 taškų deficitą ir po pratęsimo įveikė „Perlą-MRU“

Aštuntąjį pralaimėjimą penkioliktose SMSCredit.lt-Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Vilniaus „Perlo-MRU“ klubas, išvykoje 72:79 (16:15, 26:16, 18:7, 8:30, 4:11) nusileidęs Jonavos „Triobet“ (9/6).
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys / „Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį „Perlas-MRU“ vėl susigrums su „Triobet“ ekipa, tik šįkart namų arenoje. Rungtynių Mykolo Romerio universitete pradžia – 16 val.

Vilniaus krepšininkai puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklę persvarą – 13:2. Vis dėlto šeimininkai atsitiesė po „šalto dušo“ ir sušvelnino deficitą – 13:9. Baigiantis kėlinukui rezultatas jau buvo lygus – 15:15. Antrojo kėlinio pradžioje „Triobet“ buvo pavykę išsiveržti į priekį (16:17), bet „Perlas-MRU“ perėmė iniciatyvą ir vėl pabėgo į priekį dviženkliu skirtumu – 33:22. Tokį atstumą nuo „Triobet“ M.Sakalausko kariaunai pavyko išlaikyti ir prieš išeinant į ilgąją pertrauką (42:31).

Po pertraukos „Perlas-MRU“ neatsipalaidavo, dar labiau užgniaužė „Triobet“ savo gynybos gniaužtuose ir ėmė triuškinti varžovus – 57:33. Tiesa, po Jonavos ekipos spurto 13:0 ketvirtojo ketvirčio pradžioje intriga vėl grįžo – 60:51. Nors M.Sakalausko paprašyta minutės pertraukėlė iš pradžių davė vaisių (64:55), „Triobet“ netrukus dar labiau priartėjo ir klubus skyrė jau tik minimumas – 64:63. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes rezultatas jau buvo lygus – 65:65. Kai situacija jau atrodė kritinė, likus 55 sek. ypatingos svarbos tritaškį pataikė G.Vileita – 68:65. „Perlo-MRU“ nelaimei, Jonavos komanda atsakė tuo pačiu – 68:68. „Triobet“ netgi turėjo progą laimėti rungtynes, bet paskutinė priešininkų ataka buvo nerezultatyvi – pratęsimas.

Pratęsimą geriau pradėjo šeimininkai, atitrūkę 72:68. Netrukus „Triobet“ dar labiau atitrūko ir pergalės iš rankų neišleido.

„Perlas-MRU“: G.Vileita 18 (6 rez. perd.), M.Virbalas 11 (8 atk. kam.), T.Padegimas ir A.Udras po 10, M.Kazonas 9 (11 atk. kam.), K.Brusokas (8 atk. kam.) ir P.Semaška (6 rez. perd.) po 6, R.Kukta ir E.Mološčiakas po 11.

„Triobet“: A.Vasiliauskas 19 (5 rez. perd.), M.Linkevičius (18 atk. kam.) ir H.Vorotnikovas po 14, V.Kruzikas 10.