2014 03 19

NKL: pirmosiose „Mažeikių“ ir „Šilutės“ ketvirtfinalio rungtynėse užfiksuotos ir muštynės

Ketverios rungtynės – ketverios intriguojančios jų pabaigos. Taip Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) prasidėjo ketvirtfinalio etapas, kur komandos grumiasi iki trijų pergalių.
„Trakai“ – „Sūduva“
„Trakai“ – „Sūduva“ / Sauliaus Čirbos nuotr.

Antradienį (03.18) tris pergales iškovojo aikštės šeimininkai, vieną – svečiuose žaidusi komanda. Žemesnį reitingą po aštuntfinalio etapo turėjusi Jonavos „Petrochema“ svečiuose 75:69 (21:19, 18:22, 20:10, 16:18)  patiesė poros favoritu laikytą Molėtų „TiuMeną-Ežerūną“. Jonavos krepšininkai rungtynes kontroliavo beveik visą jų laiką ir šventė pelnytą, bet sudėtingą pergalę.

„Petrochema“: T.Sebežiovas ir H.Vorotnikovas po 17, I.Daukšys 14 (6 atk. kam.).

„TiuMenas-Ežerūnas“: N.Varnelis 16 (8 atk. kam.), O.Mačernis 14, S.Kuzminskas 13 (6 atk. kam.), M.Kadzevičius 12.

Ne ką mažiau intrigos buvo „Mažeikių“ ir „Šilutės“ dvikovoje. Po trijų kėlinių komandas skyrė 1 taškas (56:55), tačiau lemiamoje rungtynių atkarpoje mažeikiškiai užmėtė svečius tritaškiais ir šventė pergalę rezultatu 76:66 (14:16, 24:17, 18:22, 20:11). Verta paminėti, jog įpusėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkų aukštaūgis Raimundas Petrauskas prasižengė prieš „Šilutės“ puolėją Arną Kazlauską, o pastarasis po pražangos kliudė mažeikiškio smakrą alkūne. R. Petrauskas griuvo ant žemės ir pasruvo krauju, tačiau netrukus puolė aiškintis santykių su priešininku. Aikštelėje kilus susistumdymui, „Mažeikių“ kapitoną suvaldė komandos draugai ir treneriai. Po šio epizodo Kazlauskas buvo nubaustas nesportine, o Petrauskas – diskvalifikacine pražanga.

„Mažeikiai“: Mindaugas Reminas 23, Vytautas Pikalavičius 13, Ignas Razutis 12 (7 rez. perd.), Raimundas Petrauskas 11 (9 atk. kam.).

„Šilutė“: Nerijus Anglickis 14 (8 atk. kam.), Arnas Kazlauskas 13 (7 atk. kam), Evaldas Šaulys (6 atk. kam.) ir Edgaras Sosnovskis (10 atk. kam) – po 12.