2012 12 08

NKL tiesioginė transliacija: Kauno „Žalgiris-2“ – Šakių „Zanavykas“

Šiandien 16 val. pirmose antrojo NKL rato rungtynėse susitiks Kauno „Žalgiris-2“ ir Šakių „Zanavykas“. 15min.lt kviečia jus stebėti šių rungtynių tiesioginę vaizdo transliaciją.
„Žalgirio“ dubleriai pasiryžę revanšui
„Žalgirio“ dubleriai pasiryžę revanšui / L.Paulauskaitės nuotr.
Temos: 1 Transliacija

„Žalgirio“ dubleriai NKL čempionate po pirmojo rato turi 10 pergalių ir 7 pralaimėjimus (7-9 vieta), Šakių komandos sąskaitoje – 12 pergalių ir 5 pralaimėjimai (2-5 vieta). Penktadienį komandos žaidė Šakiuose. Ten rezultatu 86:74 stipresni buvo NKL nuajokai – Šakių „Zanavykas“.

Įpusėjus Nacionalinės krepšinio lygos čempionatui komandos nemažina tempo. Penktadienį antrojoje pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygoje buvo sužaistos 9 rungtynės. Pergalę išvykoje šventę „Mažeikiai“ liko turnyrinės lentelės viršuje, juos besivejantys Plungės „Olimpo“ krepšininkai „pragarą“ užkūrė Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomeno“ krepšininkams. Po dviejų pratęsimų pergalę 111:109 šventė žemaičiai.

Trileryje Plungėje pirmajį pratęsimą išplėšė svečiai iš Vilniaus, į antrąjį komandas nuvedė tikslus šeimininkų gynėjo Tomo Domarko tritaškis metimas.

Antrojo pratęsimo pabaigoje po Roberto Bitino („Š. Marčiulionio KA- Twomenas“) trijų taškų rezultatas tryliktą kartą rungtynėse tapo lygus, tačiau likus šešioms sekundėms iki jo pabaigos Mindaugas Norvaišas („Olimpas“) įmetė dvitaškį ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 111:109.

Įspūdingą mačą sužaidė „Š. Marčiulinio KA – Twomeno“ gynėjas Robertas Bitinas. Jis rungtynėse su „Olimpu“ pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą – 46 taškai (7/9 dvit., 9/15 trit., 5/7 baud.). 16 taškų vilniečiams pridėjo M. Pociukonis, 13 – O. Olisevičius. G. Staniulis pelnė 12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, R. Sugintas sąskaitoje - 10 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Plungės komandoje pasižymėjo A. Maneikis – 24 taškai (10/14 dvit., 4/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai. I. Razutis pridėjo 23 taškus (7/9 dvit., 3/4 trit.), J. Kazakauskas – 16, M. Kazonas – 15 taškų.

Susitikimo dėl prakirsto antakio nebaigė vilniečių įžaidėjas Tomas Rakauskas, o rungtynių teisėjas Arūnas Lazdauskas daugiau nei pusvalandį teisėjavo su įplyšusiu kojos raumenimi.