2009 02 13

Nowitzkio šou pergalei neužteko (video)

NBA čempionų titulą ginantys „Celtics“ krepšininkai per paskutinį kėlinį sutrupino visą D.Nowitzkio ir jo komandos draugų pranašumą – išvykoje įveikė „Mavericks“ 99:92.
D.Nowtizkio laukia sunkus sprendimas
D.Nowtizkiui trūko komandos draugų pagalbos. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Atrodo, savo aikštėje „Mavericks“ krepšininkai padarė viską, kad nugalėtų šio sezono lygos lyderę „Celtics“ ekipą. Kevinas Garnettas per akimirką surinko tris pražangas grumdamasis su D.Nowitzkiu ir buvo pasodintas ant atsarginių suolo.

Tiesiog mūsų komanda moka žaisti tokiose situacijose.

Negana to, trečiame kėlinyje pratrūkęs svečių treneris Docas Riversas gavo antrą techninę pražangą ir privalėjo išeiti iš arenos. Tuo metu Dalaso komanda pirmavo 15 taškų skirtumu. Tačiau „Celtics“ sugebėjo atsitiesti ir ketvirtame kėlinyje daugiausia Paulo Pierce'o dėka aplenkti aikštės šeimininkus.

„Trenerio išėjimas suteikė mums papildomos motyvacijos. Tiesiog mūsų komanda moka žaisti tokiose situacijose. Kovojome iki galo“, – komentavo per paskutinį ketvirtį 18 taškų pelnęs P.Pierce'as. Iš viso jo sąskaitoje – 31 taškas.

„Mavericks“ ekipos vežimą traukė D.Nowitzkis. Jo sąskaitoje – 37 taškai, 8 atkovoti kamuoliai. „Prisiimu visą atsakomybę už pralaimėjimą, – kalbėjo Dalaso ekipos strategas Rickas Carlisle'as. – Prieš Pierce'ą statėme geriausius savo žaidėjus, o reikėjo tiesiog dvigubinti gynybą.“

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Ray Allenas, 16 – Kevinas Garnettas, o trigubu dubliu pasižymėjo Rajonas Rondo – 19 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų.