2009 04 10

„Nuggets“ pergalių serija baigėsi Los Andžele (video)

Po aštuonių pergalių iš eilės kluptelėjo „Denver Nuggets“ komanda – ketvirtadienį išvykoje 102:116 nusileido „Los Angeles Lakers“ krepšininkams .
Kova dėl kiekvieno kamuolio – J.R.Smithas ir J.Bryantas.
Kova dėl kiekvieno kamuolio – J.R.Smithas ir J.Bryantas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalė Los Andžele būtų padėjusi Denverio ekipai užsitikrinti antrąją vietą NBA Vakarų konferencijoje. Lygi kova vyko beveik iki ketvirto kėlinio vidurio – tuomet iniciatyvos ėmėsi aikštės šeimininkų lyderis Kobe Bryantas. Po jo šou svečiams beliko palikti aikštę nuleistomis galvomis.

„Tikriausiai nežaidėme pakankamai gerai, kad laimėtume“, – nba.com sakė „Nuggets“ treneris George'as Karlas. Nugalėtojams 33 taškus pelnė K.Bryantas, 27 taškus ir 19 atkovotų kamuolių pridėjo Pau Gasolis, 16 taškų – po dviejų mėnesių pertraukos į aikštę grįžęs Andrew Bynumas.

Denverio komandoje išsiskyrė Carmelo Anthony. Jo sąskaitoje 23 taškai. Linas Kleiza svečiams per 25 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 9 ir perėmė vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus. Lietuvis prametė visus keturis tritaškius, pataikė 6 dvitaškius iš 9 ir prametė abu baudų metimus.

„Lakers“ pergalių skaičiumi (63) susilygino su absoliučiu NBA lygos lyderiu „Cleveland Cavaliers“, o K.Bryantui (23 tūkst. 756 taškai) trūksta tik dviejų taškų, kad išstumtų Charlesą Barkley iš septynioliktos rezultatyviausių visų laikų NBA krepšininkų vietos.