2015 01 25

Operacijos atsisakęs LaMarcusas Aldridge'as grįžo į aikštę ir padėjo „Blazers“ laimėti

NBA reguliariajame sezone sužaistos penkerios rungtynės. Įdomiausiame mače Vakarų konferencijos trečioje vietoje besirikiuojanti „Portland Trail Blazers“ (32/13) namuose 103:96 (20:32, 25:23, 24:15, 34:26) įveikė antrąją Rytų konferencijos komandą „Washington Wizards“ (29/15).
LaMarcusas Aldridge'as ir Nene
LaMarcusas Aldridge'as ir Nene / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (79:79), tačiau du tritaškius payaikė W.Matthewsas, o po D.Lillardo tritaškio metimo „Blazers“ pirmavo 92:85.

Po kelių „Wizards“ atakų ir Nene metimų svečiai priartėjo (91:94), tačiau Nene gynyboje prasižengė prieš tritaškį metusį M.Leonardą. Šis pataikė visas tris baudas (97:91), o per likusią minutę „Wizards“ varžovų nebepavijo.

Dar ketvirtadienį buvo skelbta, kad vienam „Blazers“ lyderių LaMarcusui Aldridge'ui bus atlikta nykščio operacija ir jis nežais 6-8 savaites. Mačo išvakarėse aukštaūgis operuotis atsisakė, grįžo į aikštę ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

„Nusprendžiau pabandyti sužaisti iki sezono pabaigos. Jeigu pamatysiu, kad negaliu to padaryti arba nesugebėsiu žaisti aukščiausiu lygiu – sustosiu. Tačiau tikiuosi, kad viskas eisis gerai“, – apie savo sprendimą sakė L.Aldridge'as.

„Blazers“: L.Aldridge'as (9/21 dvit., 8/8 baud., 9 atk. kam.) 26, D.Lillardas (7 rez. perd.) 20, W.Matthewsas (5/11 trit.) 19, D.Wrightas (3/5 trit.) 10.

„Wizards“: J.Wallas (10/16 dvit., 9 rez. perd.) 25, P.Pierce'as (3/4 trit.) 19, B.Bealas 16, Nene 15.