2012 11 22

Pajūrio derbyje – užtikrinta „Neptūno“ pergalė (LKL rezultatai)

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Klaipėdos "Neptūnas" pajūrio derbyje sutriuškino "Palangos" krepšininkus rezultatu 111:81.
Martynas Mažeika
Martynas Mažeika / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

„Palangos“ krepšininkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po dešimties žaidimo minučių pirmavo 28:21. Tačiau „Neptūnas“ neleido šeimininkams ilgai džiaugtis pranašumu. Klaipėdiečiai netrukus pasivijo varžovus. „Palangos“ komanda nesugebėjo sustabdyti svečių puolimO, per antrajį ketvirtį jie leido varžovams įmesti net 36 taškus, patys jų pelnė tik 16 ir prasidėjus didžiajai pertraukai jau turėjo nemenką deficitą  - 44:57.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ toliau buvo nesustabdomas  ir puikiai atakavo „Palangos“ krepšį bei dar labiau įtvirtino savo persvarą. Ir, nors palangiškiai laimėjo paskutinį ketvirtį 18:17, šio mačo laimėtojas buvo aiškus.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 21, Laurynas Mikalauskas 20, Martynas Mažeika 17 (7 rez. perd.), Rashaunas Broadusas 13, Vytautas Šarakauskas 12, Nikita Barinovas 9.

„Palanga“: Martinas Atoyebi 25, Mantas Mockevičius 15, Parrishas Brownas 13, Modestas Kumpys 9.

Kiti rezultatai:

„Lietkabelis“ (3/3) 87:73 „Pieno žvaigždės“ (3/4)

„Lietkabelis“: Tauras Jogėla 19, Karolis Babkauskas 16, Mindaugas Kupšas 15 (10 atk. kam.), Darius Griškėnas 14, Adomas Drungilas 10.

„Pieno žvaigžės“: Lukas Brazdauskis 22, Yancy Gatesas 18, Bookeris Woodfoxas 10, Tyrellas Biggsas 8.