2015 04 20

„Panathinaikos“ nugalėjo CSKA ir išsaugojo viltis patekti į finalinį Eurolygos ketvertą

Po dviejų iš eilės triuškinančių Maskvos CSKA pergalių prieš Atėnų „Panathinaikos“ Graikijos klubas iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę ir išsaugojo viltis patekti į kitą etapą. Rusijos klubas pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:1.
„Panathinaikos“ – CSKA
„Panathinaikos“ – CSKA / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Atėnų „Panathinaikos“ – Maskvos CSKA 86:85 (14:20, 20:14, 22:19, 30:32)

Pirmuosiuose dviejuose serijos mačuose Maskvoje CSKA šventė lengvas pergales – 93:66 ir 100:80. Atėnuose sunkią pergalę išplėšė „Panathinaikos“.

Baudos metimu pergalę graikams išplėšęs Nikosas Pappas iš viso pelnė 25 taškus. Dimitris Diamantidis pridėjo 15, Antonis Fotsis – 12, Jamesas Gistas – 11 taškų.

Sonny Weemsas CSKA ekipai rinko 24 taškus. Nando de Colo pridėjo 19, Milošas Teodosičius – 12, Kyle'as Hinesas – 10 taškų.

CSKA pirmavo tik po pirmojo kėlinio, tačiau antrajame ir trečiajame „Panathinaikos“ sirgalių džiaugsmui kovojo dėl taip reikalingos pergalės ir įgijo pranašumą.

Likus žaisti dvi minutes, CSKA sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Tuomet svarbų tritaškį pataikė Antonis Fotsis. Sonny Weemsas atsakė penkiais taškais iš eilės ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Nikoso Pappo tritaškis gelbėjo graikus ir didino skirtumą iki penkių taškų, likus žaisti 45 sek. S.Weemsas sumažino skirtumą iki trijų taškų.

Dimitris Diamantidis sumetė baudos metimus, tačiau S.Weemsas pataikė dar vieną tritaškį ir vėl komandas skyrė du taškai. N.Pappas sumetė baudos metimus. Milošas Teodosičius tritaškiu sumažino skirtumą iki taško, likus žaisti 9 sek. D.Diamantidis pataikė vieną iš dviejų baudos metimų. K.Hinesas išlygino rezultatą. N.Pappas išprovokavo S.Weemso pražangą ir pataikė baudos metimą, kuris užtikrino „Panathinaikos“ pergalę.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos jau šį trečiadienį.