2015 04 15

„Panathinaikos“ vedlys Duško Ivanovičius: „Antrajame ketvirtyje neatitikome Eurolygos lygio“

Maskvos CSKA krepšininkai Eurolygos ketvirtfinalio seriją su Atėnų „Panathinaikos“ pradėjo įspūdinga pergale 93:66 ir serijoje iki 3 laimėjimų išsiveržė į priekį. Po mačo Graikijos klubo treneris Duško Ivanovičius peikė savo auklėtinius už antrąjį ketvirtį, Dimitris Itoudis savuosius barė už paskutinįjį.
Duško Ivanovičius
Duško Ivanovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Antrajame ketvirtyje mes buvome toli nuo Eurolygos lygio komandos, nesupratau savo žaidėjų veiksmų. Po pertraukos kažką pakeisti jau buvo vėlu.

Nesugebėjome varžovams parodyti, kad esame pasirengę su jais žaisti. Turime dvi dienas, kad pakeistume savo mąstymą. CSKA sužaidė puikias rungtynes, tai labai stipri komanda, bet aš manau, kad šioje serijoje šansų mes vis dar turime“, – kalbėjo D.Ivanovičius.

Tuo tarpu CSKA klubą treniruojantis graikas D.Itoudis po mačo apgailestavo, kad jo krepšininkai ketvirtajame kėlinuke atsipalaidavo.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Dimitris Itoudis

Po rungtynių sakiau žaidėjams, kad jie turi ir toliau žaisti tokie alkani ir motyvuoti

„Varžovai neparodė savo žaidimo, o mes beveik visas rungtynes rodėme tikrai gerą krepšinį. Antrąjį ir trečiąjį ketvirtį laimėjome bendru rezultatu 48:21, tačiau dar turime rezervų gynyboje.

Pabaigoje dalijomės minutėmis, tad praradome koncentraciją, padarėme kvailų klaidų ir leidome jiems mesti laisviems. Po rungtynių sakiau žaidėjams, kad jie turi ir toliau žaisti tokie alkani ir motyvuoti“, – sakė D.Itoudis.

Jau balandžio 16-ąją dieną, ketvirtadienį, Maskvoje šios ekipos susitiks antrose serijos rungtynėse.