2014 02 10

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ LKF taurėje nugalėjo „Nevėžį“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ per trečiąjį kėlinį pribloškė Kėdainių „Nevėžį“ ir išsivežė iš Kėdainių pergalę pirmosiose DNB LKF taurės V etapo rungtynėse – 86:77 (20:18, 20:22, 33:13, 13:24)..
„Žalgiris“ – „Pieno žvaigždės“
„Žalgiris“ – „Pieno žvaigždės“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Komandos koja kojon žengė iki ilgosios pertraukos – du kėliniai pasibaigė švieslentėje degant rezultatui 40:40.

Tačiau iškart po pertraukos Pasvalio krepšininkai šovė į priekį 13:0 ir nelėtino tempo iki pat kėlinio pabaigos.

Paskutinis ketvirtis jau vyko pagal kitą scenarijų – kėdainiškiai, vedami Simo Buterlevičiaus ir tris iš eilės tritaškius pataikiusio Armino Kelmelio, vos nepavijo svečių. :Vis dėlto Kėdainiams išsikapstyti nepavyko – jie pralaimėjo 77:86.

Atsakomąsias rungtynes šios komandos žais Pasvalyje vasario 20 d. Šios poros mačo nugalėtojai dėl teisės kautis DNB LKF taurės pusfinalyje kovos su Prienų „Tonybet“ krepšininkais.