2014 04 06

Penkias minutes žaidęs Kšištofas Lavrinovičius prie „Basket“ pergalės prisidėjo 5 taškais

Dvidešimt trečiąją pergalę Ispanijos „Liga Endesa“ krepšinio lygos 16-ojo turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis Kšištofo Lavrinovičiaus Valensijos „Basket“ klubas, sekmadienį svečiuose 86:81 (30:24, 19:29, 27:12, 10:16) įveikęs penktojoje pozicijoje likusius Las Palmaso „Herbalife Gran Canaria“ (16 pergalių ir 10 pralaimėjimų) krepšininkus.
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / Tomo Tumalovičiaus/„Krepšinio širdis“ nuotr.

Tik puspenktos minutės (4:27) žaidęs Lietuvos krepšininkas pelnė 5 taškus ir dusyk prasižengė. Jis prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei vienintelį baudos metimą.

15 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Justinas Doellmanas, 12 – Romainas Sato, 11 – Bojanas Dubljevičius.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Eulis Baezas (18 tšk.), Bradas Newley (14 tšk.) bei Nacho Martinas (13 taškų).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiantis Madrido „Real“ (26/0) klubas, o Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ (17/9) komanda užima ketvirtąją vietą.