2012 09 08

„Perlas-MRU“ sutriuškino Rusijos ekipą ir laimėjo turnyrą Jonavoje

Draugišką turnyrą Jonavoje laimėjo Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai finale 79:62 įveikė Rusijos Surguto universiteto komandą.
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiose rungtynėse nedalyvavo prieš turnyrą susirgę startinio penketo žaidėjai Žydrūnas Kelys ir Antanas Udras.

Primename, kad pusfinalyje „Perlas-MRU“ nugalėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) debiutantą Kauno „LKKA-Atletą“.

„Perlas-MRU“: Mantas Virbalas (8 atk. kam.) ir Tadas Padegimas 16, Edgaras Pundzius, Jonas Elvikis (5 rez. perd.) ir Žydrūnas Stankus (5 rez. perd.) po 11, Dominykas Domarkas 8 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Augustinas Jankaitis 4, Vytautas Buzas 2, Vaidas Kazonas (9 min.).