„Pieno žvaigždės“ įspūdingai debiutavo LKL pirmenybėse

Laikinasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris – R.Štelmaheris
BFL nuotr. / Robertas Štelmaheris prie „Pieno žvaigždžių“ vairo debiutavo įspūdingai.
0

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ įspūdingai debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Pirmenybių naujokai išvykoje negailestingai 84:56 sutriuškino Panevėžio „Techasą“.

„Pieno žvaigždės“ spurtavo tik trečiojo kėlinio viduryje (41:38), kai pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą (58:42), tačiau nuo šio momento „Techaso“ žaidimas visiškai subyrėjo.

„Pieno žvaigždės“: Leroy Nobelsas 16, Lukas Brazdauskis 14, Trevonas Hughesas 13, Paulius Morkeliūnas ir Aurimas Kieža – po 10.

„Techasas“: Šarūnas Kulevičius 12, Evaldas Stanionis 11, Osvaldas Matulionis 10.

Paskutinėse LKL rungtynėse penktadienį sezoną pradėjo Utenos „Juventus“ ir „Kėdainių Triobet“ krepšininkai. Po atkaklios kovos 75:70 pergalę šventė šeimininkė „Juventus“.

Po didžiosios pertraukos atitrūkusi „Juventus“ prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo rekordine 18 taškų persvara (61:43), tačiau „Kėdainiai Triobet“ surengė įspūdingą spurtą 18:2 ir beveik ištirpdė deficitą (63:61). Nors žaisti dar buvo likusios daugiau nei trys minutės „Juventus“ atsilaikė ir iškovojo sunkią pergalę.

„Juventus“: D.Pakamanis 17, A.Vasiliauskas 16, Ž.Urbonas 15 ir Ž.Šeštokas.

„Kėdainiai Triobet“: C.Lowe'as 21, V.Pečiukas 16, D.McClure 9 (10 atk. kam.).

Kitose LKL rungtynėse penktadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ 74:44 sutriuškiną kitą sostinės ekipą „Sakalus“, o Prienų „Rūdupis“ 71:63 įveikė Kauno „Baltus“.