2012 03 21 /2012 03 22

Pirmasis netikėtumas Eurolygoje: „Olympiacos“ nugalėjo „Montepaschi“, Kšištofas Lavrinovičius ir Martynas Gecevičius žaidė klaikiai

Fantastišką spurtą ketvirtajame kėlinyje surengusi Pirėjo „Olympiacos“ ekipa pateikė pirmąją staigmeną Eurolygos ketvirtfinalio etape.
Kšištofas Lavrinovičius sužaidė blogiausias sezono rungtynes
Kšištofas Lavrinovičius sužaidė blogiausias sezono rungtynes / lapresse/Scanpix nuotr.

Graikijos vicečempionai išvykoje 82:75 (21:26, 21:22, 16:18, 24:9) nugalėjo Italijos čempionę Sienos „Montepaschi“ ir perėmė iniciatyvą serijoje iki trijų pergalių.

Beveik visą mačą pirmavusi „Montepaschi“ dar ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklę persvarą (68:58), tačiau „Olympiacos“ įspūdingu spurtu 23:5 apvertė rungtynes aukštyn kojomis (73:81).

Blogiausias sezono rungtynes Eurolygoje sužaidė abu Lietuvos krepšininkai.

Kiek „geriau“ pasirodė Martynas Gecevičius, kuris nugalėtojų gretose rungtyniavo 8 minutes, taškų nepelnė (0/1 trit.), 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko minus 3 naudingumo balus.

Kšištofas Lavrinovičius žaidė 11 minučių, per kurias taip pat neįmetė nė taško (0/2 dvit., 0/1 trit.), 5 kartus prasižengė ir surinko net minus 7 naudingumo balus. Lietuvis atkovojo vieną kamuolį ir atliko vieną bloką.

„Montepaschi“: Davidas Andersenas 26 (7 atk. kam.), Bo McCalebbas 15, Igoris Rakocevičius 11, Shaunas Stonerookas 6 (6 per. kam.).

„Olympiakos“: Georgios Printezis 20, Vassilis Spanoulis 15, Kyle'as Hinesas 13, Acie Law ir Marko Kešeljis – po 8.

Antrasis poros mačas penktadienį dar kartą vyks Sienoje, o serija tada kelsis į Pirėjų. Pirmoji tris pergales iškovojusi ekipa pateks į Eurolygos finalą ketvertą, kuris gegužės 11–13 dienomis vyks Stambule (Turkija).