-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2009 01 23

Pirmieji finale – vilniečiai (nuotraukos)

Penktadienį naujojoje Panevėžio „Cido“ arenoje sužaistos pirmosios Lietuvos Krepšinio Federacijos (LKF) taurės pusfinalio rungtynės. Jose susitiko Vilniaus „Lietuvos rytas“ bei Šiaulių „Šiauliai“. Pirmuoju LKF taurės finalininku tapo vilniečiai, nesunkiai nugalėję varžovus rezultatu 94:66 (33:18, 16:14, 20:17, 25:17)
Vilniečiai nesunkiai pateko į LKF taurės finalą / A.Švelnos/„Panevėžio balsas“ nuotr.
Temos: 1 BC Šiauliai

Komandos rungtynes pradėjo kiek neįprastais penketukais. „Lietuvos rytas“ – M.Petravičius, D.Zavackas, A.Jomantas, M.Lukauskis, C.Eidsonas, „Šiauliai“ – S.Hannah, G.Kadžiulis, V.Volkus, A.Šležas, S.Kuzminskas.

Jau pirmomis rungtynių minutėmis vilniaus krepšininkai užklupo šiauliečius galingu atakų škvalu. Vienas po kito kamuolį į krepšį siuntė M.Lukauskis, M.Petravičius, Č.Eidsonas, D.Zavackas. Sužaidus vos daugiau nei 4 minutes „Lietuvos rytas“ pirmavo 19:8, o kėlinį laimėjo 33:18.

Antajame ketvirtyje komandų rezultatyvumas krito, pradėjo dominuoti gynyba. Vienas po kito trečiąsias pražangas „užsidirbo“ aukštaūgiai M.Bjelica ir V.Volkus. „Šiauliai“ sumažino atsilikimą iki dešimties taškų –36:26, tačiau sostinės ekipa vėl spurtavo iki 48:28. Ilsėtis komandos išėjo rezultatuio esant 49:32 „Lietuvos ryto“ naudai.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Net ir tragiškai mesdami baudos metimus (M.Bjelica ir C.Eidsonas prametė po tris) vilniečiai padidino skirtumą iki 23 taškų – 66:43, o kėlinį laimėjo 69:49.

Paskutiniame kėlinyje formalumus tvarkyti baigė „Lietuvos ryto“ jaunimas. Vienas po kito aikštėje pasirodė J.Sinica, M.Gecevičius, T.Šležas ir L.Brazdauskis. Jie dar šiek tiek padidino skirtumą iš įtvirtino pergalę galutiniu rezultatu 94:66.

„Lietuvos rytas“: M.Petravičius 19 (8 atk. kam.), M.Lukauskis 17, D. Zavackas 13, S.Babrauskas 11, C.Eidsonas 10, M.Bjelica 9.

„Šiauliai“: M.Kuzminskas 13, V.Praškevičius 10, G.Maceina 9, S.Hannah 8 (7 rez. perd.).

Šaštadienį finale vilniečiai susitiks su antrojo pusfinalio nugalėtoju, Kauno „Žalgiriu“.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?