2010 11 14

Pirmoji Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalė VTB (nuotraukos)

Pirmą pergalę VTB Vieningosios lygos turnyre iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa, kuri trečiojo turo A grupės rungtynėse savo aikštelėje 87:67 (20:10, 24:20, 19:20, 24:17) įveikė Espo „Honka“ (0/3) krepšininkus iš Suomijos.
Vilniečiai neturėjo vargo su svečiais iš Suomijos
S.Babrauskas komandai pelnė daugiausia – 17 taškų.

Vilniečiai šiose rungtynėse jau pirmame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną, kai septynių minučių atkarpą laimėjo 19:4. Per likusį laiką varžovams priartėti taip ir nepavyko. Vos prasidėjus ketvirtam kėliniui dvitaškį pataikė Jonas Valančiūnas, tikslų metimą iš toli pridėjo Steponas Babrauskas ir „Lietuvos ryto“ pranašumas šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų – 68:50.

Likus žaisti keturias minutes Arvydas Šikšnius tolimu metimu padidino vilniečių ekipos persvarą pasiekė dvidešimties taškų ribą (77:57), o netrukus dar šiek tiek išaugo – 79:57. Nors paskutinėmis minutėmis svečiai minimaliai priartėjo, „Lietuvos ryto“ pranašumas nekėlė jokių abejonių – 87:67.

Šiose rungtynėse vilniečiams vis dar negalėjo padėti traumą besigydantis Bradas Newley.

„Lietuvos rytas“: S.Babrauskas 17 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 3/4), M.Gecevičius 15, J.Valančiūnas 13 (11 atk. kam., 5 blk.), Kh.el Aminas 11, K.Bajramovičius 8, M.Bjelica 6 (8 atk. kam.), A.Šikšnius 5, C.Nalga (7 atk. kam.) ir A.Jomantas (4 atk. kam.) – po 4, S.Buterlevičius ir I.Miloševičius – po 2.

„Honka“: J.Williamsonas 22 (6 atk. kam.), J.Wilsonas 15, C.Belseris 10.