2012 09 20

Pirmose draugiškose rungtynėse „Kibirkštis-VIČI-IKI“ patyrė pralaimėjimą

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ moterų krepšinio komanda pirmose ikisezoninėse rungtynėse patyrė nesėkmę. Sostinės krepšininkės pirmose „Auksinio rudens 2012“ turnyro rungtynėse 64:68 (21:10, 20:22, 8:15, 15:21) turėjo pripažinti Ivanovo „Energija“ komandos pranašumą.
Rungtynių akimirka / A.Didžgalvio nuuotr.
Temos: 1 Krepšinis

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkės puikiai sužaidė pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo vienuolikos taškų skirtumu. Antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino ir tik kėlinio pabaigoje sužaista sėkmingesnė atkarpa leido rusėms sumažinti atsilikimą iki devynių taškų.

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda pradėjo strigti puolime ir sunkiai rinko taškus. Tuo pasinaudojo „Energija“ komanda, kuri priartėjo iki dviejų taškų. Paskutiniame kėlinyje ir toliau geriau sekėsi žaisti viešnioms iš Rusijos, o „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda patyrė pirmą nesėkmę 64:68.

Rezultatyviausiai vilniečių komandoje žaidė Rima Valentienė, kuri pelnė 11 taškų. Celeste Traham-Davis ir Mantė Kvederavičiūtė įmetė po 9 taškus, Vita Kuktienė ir Vitalija Vaščiūnaitė po 8, Kristina Vengrytė – 6, Kristina Alminaitė – 5, Greta Šniokaitė – 3, Ieva Prėskienytė ir Sakellie Daniels po 2, o Lina Pikčiūtė – 1.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandoje dėl traumų nerungtyniavo Eglė Šniokaitė, Indrė Dudėnaitė ir Sigita Galdikaitė.

„Tai buvo tik pirmosios komandos rungtynės, žaidėme neblogai, tačiau gaila, kad pralaimėjome, – po rungtynių kalbėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos vadovas Rosvaldas Gorbačiovas. – Vaizdas, kurį mačiau man patiko“.

Ketvirtadienį „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda žais antrąsias draugiško turnyro rungtynes su Kurso „Dinamo“ ekipa, o penktadienį kovas turnyre užbaigs su Orenburgo „Nadiežda“ krepšininkėmis.