2010 10 04

Planetos moterų čempionato Čekijoje auksas – JAV krepšininkėms (nuotraukos)

Pasaulio moterų krepšinio pirmenybių Čekijoje čempione tapo bei aukso medalius aštuntą kartą šalies istorijoje iškovojo turnyro favorite laikyta JAV rinktinė. Sekmadienį amerikietės finale rezultatu 89:69 (19:14, 21:21, 34:17, 15:17) įveikė Čekijos krepšininkes.
41FP101004A013
Amerikiečių triumfas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Angel McCoughtry, 16 – Diana Taurasi, 13 – Tina Charles (10 atkovotų kamuolių).

Čempionato šeimininkių gretose sėkmingiausiai žaidė Petra Kulichova (14 tšk.), naudingiausia pirmenybių krepšininke pripažinta Hana Horakova (12 tšk.) bei Tereza Pečkova (11 tšk.).

Čempionato bronzos medaliai atiteko Ispanijos rinktinei, kuri mače dėl trečios vietos 77:68 (28:15, 13:19, 21:19, 15:15) nugalėjo Baltarusijos krepšininkes.