-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 12 13

Po krepšiais karaliavęs Jonas Valančiūnas ir vėl padėjo „Raptors“ laimėti

„Toronto Raptors“ ekipa (17/6) be didesnio vargo NBA čempionate 106:94 (28:20, 25:22, 27:30, 26:22) namuose palaužė „Indiana Pacers“ (7/16) pasipriešinimą, o lietuvis Jonas Valančiūnas nugalėtojų ekipai atliko dvigubą dublį. Toronto atstovai ir toliau žaidžia pergalingai, o „Pacers“ patyrė septintąją nesėkmę iš eilės.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Pacers“ septynių pralaimėjimų iš eilės nebuvo patyrusi nuo 2009 metų gruodžio mėnesio.

Du kėlinius dviženklę persvarą pirmavę „Raptors“ atstovai šiek tiek sustojo po didžiosios pertraukos.

„Pacers“ ėmė mažinti deficitą – 60:64, bet Louiso Williamso taškai padėjo „Raptors“ prieš lemiamą ketvirtį išlaikyti 8 taškų persvarą – 80:72.

Įpusėjus paskutiniajam kėliniui „Raptors“ pranašumas jau siekė rekordinę persvarą – 99:81 ir mačo baigtis niekam nekėlė klausimų. „Raptors“ klubui visi atsarginiai žaidėjai įmetė net 64 taškus.

Kanados ekipa laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 52-39, o prie to itin svariai prisidėjo lietuvis J.Valančiūnas.

Jis nugalėtojams per 27 minutes pelnė 10 taškų (3/12 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Raptors“: Louisas Williamsas 26 (4/11 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.), Jamesas Johnsonas 13, Patrickas Pattersonas 11 (8 atk. kam.), Greivis Vasquezas ir Jonas Valančiūnas (14 atk. kam.) po 10, Kyle‘as Lowry 9 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Solomonas Hillas 16 (4/6 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), Rodney Stuckey ir C.J.Watsonas po 13, Davidas Westas 12, Luisas Scola ir Donaldas Sloanas po 8.