2015 04 19

Po pirmųjų atkrintamųjų rungtynių – dvejetas ir kritikos strėlės Jonui Valančiūnui

Pirmosios šeštadienio NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynės tarp „Toronto Raptors“ ir „Washington Wizards“ dar kartą įrodė, kad reguliarusis sezonas yra daug lengvesnis pasivaikščiojimas nei lemiamos kovos. Už kovingą žaidimą girtas Jonas Valančiūnas po pirmųjų rungtynių sulaukė tik priekaištų.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / nba nuotr.

„Raptors“ po pratęsimo 86:93 (23:19, 19:27, 14:19, 26:17, 4:11) nusileido „Wizards“ krepšininkams ir seriją pradėjo pralaimėjimu.

Jonas Valančiūnas sužaidė 25 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (3/7 dvitašk.), atkovojo 8 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

„Raptors Republic“ apžvalgininkai lietuviui parašė žemiausią įvertinimą – dvejetą ir pažėrė kritikos.

„Pasmirdėlis. Buvo stumdomas ir tampomas Marcino Gortato ir Hilario Nene, kurie turi rimtos centrinės masės. Jonas tokios neturi. Gynyboje jis buvo visai nematomas. Nesusitvarkė ir su Kevinu Séraphinu. Jį išleidus į aikštę, Jonas negalėjo žaisti. Pratęsimo metu sėdėjo ant suolo, kol jo komandą skerdė varžovai“, – piktų žodžių lietuviui negailėjo apžvalgininkas.