2012 11 27

Po pralaimėjimo estams „LSU-Baltų“ treneris gailėjosi nuvylęs sirgalius, estai stebėjosi tik iš lietuvių sudaryta ekipa

Šiandien Baltijos krepšinio lygos (BBL) D grupės rungtynėse „LSU-Baltai“ susitiko su Talino „Kalev/Cramo“ komanda iš Estijos ir pralaimėjo 61:73 ( 13:11, 9:18, 13:25, 26:19). Kauniečiai gerai sužaidė vos du kėlinius, antroje rungtynių dalyje svečiai perėmė iniciatyvą ir pelnytai nugalėjo. LSU komandai padėjo komandos lyderis Šarūnas Vingelis, tačiau kol kas kapitonui nelengva grįžti po dviejų mėnesių pertraukos. Jis pelnė 9 taškus ir buvo antras pagal rezultatyvumą.