2010 02 24

Po traumos grįžęs Bryantas pataikė pergalingą metimą (video, visi rezultatai)

Penkerias rungtynes dėl traumos praleidęs Kobe Bryantas galingai pranešė apie savo sugrįžimą. Gynėjas pataikė pergalingą metimą, o jo Los Andželo „Lakers“ 99:98 (27:16, 26:32, 23:33, 23:17) įrodė pranašumą prieš Memfio „Grizzlies“.
K.Bryantas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, į „Grizzlies“ krepšį įmetęs 32 taškus
K.Bryantas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – į „Grizzlies“ krepšį įmetė 32 taškus. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Lakers“ atsiliko 96:98, kai „Grizzlies“ gynėjas O.J.Mayo prametė du baudų metimus. Po minutės pertraukėlės K.Bryanto dvitaškis buvo blokuotas, bet kamuolį išsaugojo „Lakers“.

Tada K.Bryantas gavo perdavimą ties tritaškio linija ir likus žaisti 4 sekundes švystelėjo taiklų tritaškį.

„Kas kartą jaučiuosi lyg pataikęs pirmą pergalingą metimą“, – po mačo šypsojosi K.Bryantas. Los Andželo komandos lyderis prieš tai beveik dvi savaites nerungtyniavo dėl čiurnos traumos.

„Lakers“: Kobe Bryantas 32 (10/15 dvit., 3/4 trit.), Pau Gasolis 22 (13 atk. kam.), Andrew Bynumas 15, Derekas Fisheris 10.

„Grizzlies“: O.J. Mayo 26, Zachas Randolphas 20 (14 atk. kam.), Rudy Gay 17.

„Thunder“ pergalių seriją paskutinę sekundę nutraukė Richardsonas

Devynias pergales iš eilės iškovojusią Oklahomos „Thunder“ komandą sustabdė Finikso „Suns“ ekipa. Finikso krepšininkai svečiuose įrodė pranašumą 104:102 (27:25, 24:27, 31:26, 22:24).

Pergalę „Suns“ ekipai lėmė Jasono Richardsono dvitaškis likus žaisti 0,7 sekundes. J.Richardsonas prasiveržė į baudos aikštelę ir viena ranka paleido kamuolė, o šis skrodė tinklelį.

„Thunder“ po minutės pertraukėlės dar spėjo išmesti kamuolį, bet metimas tikslo nepasiekė.

„Suns“ pergalę iškovojo be savo lyderio Steve'o Nasho, kuris liko namie, kad išsigydytų įvairias traumas.

36 taškus pelnęs „Thunder“ lyderis Kevinas Durantas pratęsė savo įspūdingą seriją. Jis jau 29 rungtynes iš eilės pelno bent 25 taškus.

„Suns“: Amare'as Stoudemire'as 30, Grantas Hillas 21, Jasonas Richardsonas 20 (13 atk. kam.), Goranas Dragičius 16 (10 rez. perd.).

„Thunder“: Kevinas Durantas 36 (10/19 dvit., 3/5 trit.), Russellas Westbrookas 21 (10 rez. perd.), Jeffas Greenas 16.