Pralaimėjusi CSKA atsidūrė ant bedugnės krašto

R.Šiškauskas per 35 žaidimo minutes pelnė 7 taškus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / R.Šiškauskas per 37 žaidimo minutes pelnė 10 taškų.
Šaltinis: krepsinis.net
0

Šeštą nesėkmę septintose Eurolygos D grupės rungtynėse patyrė bei viltis patekti į kitą etapą beveik prarado Ramūno Šiškausko atstovaujama Maskvos CSKA ekipa. Rusijos čempionai savų žiūrovų akivaizdoje 68:72 (18:23, 17:18, 16:19, 17:12) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkams.

Prieš ketvirtą kėlinuką rusų deficitas siekė 9 taškus (51:60), tačiau supratę, kad trauktis nebėra kur, CSKA krepšininkai ketvirtį pradėjo spurtu 9:0 ir išlygino rezultatą – 60:60. Netrukus jie išsiveržė į priekį – 62:61. Vis dėlto Dmitrijaus Šakulino auklėtiniai ilgai pirmaujančios komandos vaidmeniu negalėjo džiaugtis.

Graikai atsakė atkarpa 8:1 ir šoktelėjo į priekį – 68:62. Likus žaisti 2 minutes klubus skyrė 7 taškai (71:64), bet šeimininkai įmetė 4 taškus be atsako ir prasidėjus paskutinei minutei atkūrė intrigą – 68:71. Maskviečiai dar turėjo galimybę grąžinti pusiausvyrą, tačiau M.Smodišo metimas skriejo pro šalį, o „Panathinaikos“ penktą pergalę įtvirtino Dimitrio Diamantidžio baudos metimas.

R.Šiškauskas per 37 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei 2 kartus prasižengė.

CSKA: Dmitrijus Sokolovas 17 (8 atk. kam.), Matjazas Smodišas ir Andrejus Voroncevičius po 11.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 17 (4/7 tritaškiai), Stratos Perperoglou 12 (3/5 tritaškiai), Milenko Tepičius 9, Mike'as Batiste'as 8.