2012 12 11

Pralaimėtą „Raptors“ mačą lydėjo traumos ir diskvalifikacija, Jonas Valančiūnas pelnė 8 taškus

Iš nesėkmių liūno „Toronto Raptors“ ekipai sunkiai sekasi išsivaduoti. Praėjusią naktį Jono Valančiūno ir Lino Kleizos komanda patyrė vienuoliktą pralaimėjimą per pastaruosius 12 susitikimų. Maža to, krepšininkai nevaldė emocijų.
Andrea Bargnani
Andrea Bargnani / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

„Raptors“ (4-18) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse svečiuose 74:92 (19:18, 21:26, 19:20, 15:28) nusileido „Portland Trail Blazers“ (9-12) komandai.

Svečių gretose nepasirodė Linas Kleiza, kuriam, kaip pranešama, skaudėjo kelį.

Portlende „Raptors“ iš tiesų buvo juoda diena – alkūnės traumą patyrė Andrea Bargnani, o Kyle'as Lowry mačo nebaigė dėl peties skausmų.

Be to, trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas Amiras Johnsonas. Jis ginčijosi su teisėjais ir tik tempiamas komandos draugų paliko salę. Prieš tai krepšininkas dar metė dantų apsaugą į teisėją.

Šiose rungtynėse buvo pasiektas ir visų laikų NBA antirekordas. Jo autoriumi tapo „Trail Blazers“ prametusi visus 20 tritaškių, tačiau net tai neturėjo įtakos mačo baigčiai.

„Raptors“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas žaidė starto penkete ir per 34 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 30, J.J. Hicksonas 16 (11 atk. kam.), Nolanas Smithas 11, Sasha Pavlovičius 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 20, Edas Davisas 14, Jose Calderonas 12.