2012 01 14

Prie dar vienos Majamio „Heat“ nesėkmės labiausiai prisidėjo Ty Lawsonas

Denverio „Nuggets“ savo arenoje 117:104 (30:21, 25:32, 31:28, 31:23) įveikė Majamio „Heat“ ekipą, kuriai tai buvo trečia nesėkmė iš eilės. Denverio klubą į priekį vedė buvęs žalgirietis Ty Lawsonas.
Ty Lawsonas
Ty Lawsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai varžovus į nokdauną pasiuntė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai laimėjo atkarpą 9:0 ir turėtą 5 taškų pranašumą padidino iki 14 (95:81). Beje, vienas „Heat“ lyderių Dwyane'as Wade'as ketvirtajame kėlinyje susižeidė dešinės kojos kulkšnį ir aikštelėje daugiau nepasirodė.

T.Lawsonas nugalėtojams per 34 minutes surinko 24 taškus (9/9 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles. Nene pridėjo 17, Rudy Fernandezas ir Alas Harringtonas po 15, Danilo Gallinari 14, Timofejus Mozgovas 12 (8 atk. kam.) taškų.

„Heat“ ekipai LeBronas Jamesas pelnė 35 (6 rez. perd.), Chrisas Boshas 17 (8 atk. kam.), Norrisas Cole'as 13, o Dwyane'as Wade'as 12 (7 atk. kam., 6 rez. perd.) taškų.