2015 03 23

Prie lengvos „Raptors“ pergalės Jonas Valančiūnas prisidėjo dvigubu dubliu

NBA reguliaraus sezono rungtynėse „Toronto Raptors“ (42/28) klubas ir toliau žaidžia banguotai. Šį kartą kanados ekipa su Jonu Valančiūnu namuose gana lengvai 106:89 (27:23, 29:18, 18:25, 32:23) įveikė prasčiausią lygos komandą „New York Knicks“ (14/56).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Be įžaidėjo ir lyderio Kyle'o Lowry rungtyniavusi „Raptors“ ekipa puikiai sužaidė antrąjį ketvirtį ir turėjo dviženklį pranašumą – 56:41. Vis dėlto, „Knicks“ po petraukos įsižaidė ir per trečią ketvirtį skirtumas sumažėjo – 74:66.

Nors lemiamo ketvirčio pradžioje „Knicks“ dar bandė gaudyti mačą (78:72), tačiau „Raptors“ spurtavo 12:0. Nors po šios atkarpos dar vuo likę daugiau nei 7 minutės, tačiau 18 taškų deficitą (90:72) turėję „Knicks“ krepšininkai rimčiau pasipriešinti jau nesugebėjo.

27 minutes žaidęs Jonas Valančiūnas prie komandos pergalės prisidėjo dvigubu dubliu – įmetė 17 taškų (6/12 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko bloką ir du rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė ir dukart suklydo.

Ši pergalė „Raptors“ bent kuriam laikui leido iš „Chicago Bulls“ (42/29) atimti trečiąją Rytų konferencijos vietą.

„Raptors“: D.DeRozanas (7/14 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) 23, T.Hansbrough (7/8 dvit., 4/5 baud.) 18, J.Valančiūnas 17, L.Williamsas 13, G.Vazquezas 12, T.Rossas 11.

„Knicks“: L.Thomasas (7/10 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.) 24, A.Bargnani (6/13 dvit.) 16, L.Galloway (1/6 trit., 7 rez. perd.), A.Švedas ir S.LArkinas (8 rez. perd.) po 9.