2012 02 26

Prie Madrido „Real“ pergalės Martynas Pocius prisidėjo 7 taškais

Madrido „Real“ Ispanijos ACB pirmenybėse 90:72 (18:9, 30:25, 20:21, 22:17) įveikė Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkus.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / Asmeninio arch.nuotr.

Jau antrajame kėlinyje komandas skyrė 20 taškų (37:17), tačiau po didžiosios pertraukos svečiams atsilikimą buvo pavykę sumažinti iki keturių taškų (56:52). Vis dėlto „Real“ susigrąžino iniciatyvą ir laimėjo.

Martynas Pocius per 17 minučių pelnė 7 taškus (2/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir kartą pažeidė taisykles.

20 taškų „Real“ ekipai pelnė Sergio Llullas, 17 – Jaycee Carrollas, 14 – Felipe Reyesas ir Ante Tomičius.

„Gran Canaria“ gretose pasižymėjo Jamesas Palacios ir Michaelas Bramos, atitinkamai surinkę 23 ir 22 taškus.

„Real“ ekipai tai buvo 17 pergalė per 21 rungtynes. Madrido klubas ACB turnyrinėje lentelėje žengia antras.