2011 04 20

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai perrašė klubo istoriją ir pirmieji žengė į LKL pusfinalį

Didžiausias šio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atradimas – Prienų „Rūdupio“ klubas – pirmasis pravėrė pusfinalio duris. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai trečiadienį svečiuose 76:63 antrą kartą įveikė Panevėžio „Techasą“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo „sausu“ rezultatu 2:0.
Trečiadienį „Rūdupiui“ daugiausia taškų surinko Gediminas Orelikas (17 tšk.). / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Trečią vietą šiame reguliariajame sezone užėmęs „Rūdupis“ į LKL pusfinalį pateko pirmą kartą per klubo istoriją. Pirmąsias poros rungtynes Prienuose „Rūdupis“ buvo laimėjęs rezultatu 76:62.

Trečiadienį Panevėžyje „Rūdupio“ pranašumas išryškėjo jau mačo pradžioje (17:6). Nors „Techasas“ baltos vėliavos nekėlė (29:26), tačiau dar vienas svečių spurtas trečiajame kėlinyje (55:41) nulėmė dvikovos baigtį.

„Techasas“: Egidijus Dimša 24, Marius Valukonis 14 (8 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 10.

„Rūdupis“: Gediminas Orelikas 17, Justas Sinica ir Evaldas Dainys – po 14, Rolandas Alijevas 9.

LKL pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių „Rūdupis“ varžysis su šalies čempionų titulą ginančiu Vilniaus „Lietuvos rytu“ arba kita sostinės ekipa „Perlu“. Šioje ketvirtfinalio serijoje 1:0 pirmauja „Lietuvos rytas“. Pirmosios rungtynės balandžio 26 dieną vyks Vilniuje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius