2014 12 27

Prieš mačą su „Žalgiriu“, „Galatasaray“ ir Martynas Pocius įveikė Renaldo Seibučio ekipą

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas jau antradienį, gruodžio 30 dieną, pradės kovas Eurolygos „Top 16“ varžybose, o pirmasis varžovas bus Martyno Pociaus atstovaujamas Stambulo „Galatasaray“ klubas.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį Turkijos pirmenybėse Stambulo derbyje „Galatasaray“ (7/6) krepšininkai svečių arenoje 79:77 (27:18, 18:24, 19:22, 15:13) paskutinėmis sekundėmis palaužė čempionato lyderę Stambulo „Darussafaka“ (9/4) ekipą su Renaldu Seibučiu.

Svečių komandoje debiutavo Aleksandras Maričius, kuris per 7 minutes pelnė 2 taškus ir atkovojo kamuolį.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Carlosas Arroyo, kurio sąskaitoje – 25 taškai (3/5 trit.), 5 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai. 16 taškų pridėjo Vladimiras Micovas (2/2 trit.), 12 – Patrickas Youngas (5/7 dvit., 9 atk. kam.), 8 – Zoranas Ercegas (5 atk. kam.).

M.Pocius per 13 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit.), sugriebė atšokusį kamuolį, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Seibutis per 25 minutes surinko 14 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 6/6 baudų), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą pažeidė taisykles. Lietuvis nepataikė lemiamu galėjusio tapti metimo.

Ersinas Dagli (7/10 dvit., 5 atk. kam.) pelnė 14, Tayloras Brownas (7 atk. kam.) – 13, Jamonas Lucasas (4 rez. perd.) – 12 taškų.