-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 09 20

Raimundo Sargūno taurė atiteko „Lietkabeliui“

Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Panevėžio „Lietkabelio“ klubas 78:75 (21:10, 17:26, 29:21, 11:18) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą ir iškovojo trofėjų.
Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo R.Sargųno taurę
Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo R.Sargųno taurę / Augusto Didžgalvio nuotr.

„Lietkabelis“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau prabėgus 3 minutėms pirmavo 7:2. Panevėžiečiai toliau sėkmingai darbavosi gynyboje – 7-ąją minutę skirtumas tarp komandų pirmą kartą tapo dviženklis – 13:3. Praraja tarp ekipų panaši išliko ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 21:10.

Antrajame ketvirtyje „Pieno žvaigždės“ pagerino savo žaidimą ir ėmė vytis šeimininkus. Po atkarpos 10:3, pasvaliečių deficitas ištirpo iki vieno taiklaus tolimo metimo – 27:30. Netrukus „Lietkabelio“ persvara buvo tik minimali (34:33), bet realizuotos baudos leido išlikti priekyje – 38:33. Vis dėlto paskutines ketvirčio sekundes geriau sužaidė Pasvalio krepšininkai, kurie priartėjo ir įpusėjus mačui Mindaugo Budzinausko kariauna buvo pasiekiama vienu taikliu metimu – 38:36.

Po pertraukos „Lietkabelis“ perėmė iniciatyvą. Laimėta 3 minučių atkarpą 11:0 leido atitrūkti – 57:42. Pasvaliečiai nenuleido rankų ir iki kėlinio pabaigos sugebėjo priartėti – 57:67.

Ketvirtajame ketvirtyje Panevėžio klubas sunkiai rado kelius varžovų krepšio link – per 6 minutes įmesti vos 4 taškai, o tuo pasinaudojusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa ėmė minti ant kulnų – 66:71. Lemiamu metu Žygimantas Jonušas pelnė dvitaškį su pražanga – 74:66. Prasidėjus paskutinei minutei svečiai turėjo 6 taškų deficitą (70:76) ir dukart metė iš toli, tačiau nepataikė. Prieš paskutinę ataką šeimininkai pirmavo  78:72, o „Pieno žvaigždžių“ legionierius paskutinę sekundę įmetė sudėtinga tritaškį, tačiau šis esmės nepakeitė – „Lietkabelis“ iškovojo R.Sargūno taurę – 78:75.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 21 naud. bal.), Jawanas Carteris 14, Tautvydas Lydeka (8 atk. kam.) ir Žygimantas Jonušas (5 atk. kam.) po 12, Darius Griškėnas 10, Dainius Šalenga 8, Lukas Aukštikalnis 5, Ivanas Neliubovas 2.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 16 (4/13 baudos metimai, 7 atk. kam.), Kyle‘as Lamonte‘as 15 (6/19 metimai), Aidas Viskontas 13, Tauras Jogėla 12, Gytis Sirutavičius 8.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?