2011 11 11

Ramūno Šiškausko tritaškis lėmė dramatišką CSKA pergalę prieš Eurolygos čempionę „Panathinaikos“

Jono Kazlausko treniruojamas Maskvos CSKA klubas pateikė rimtą pretenziją į šio sezono Eurolygos karūną. Rusijos čempionai ketvirtadienį išvykoje po pratęsimo 78:76 ant menčių parvertė dabartinius Eurolygos čempionus Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.
Ramūnas Šiškauskas
Ramūnas Šiškauskas / Eriko Ovčarenko nuotr.

Nervingame ir emocijų kupiname šio sezono Eurolygos favoritų mūšyje CSKA triumfavo tik pačioje pabaigoje. Didžiąją laiko dalį iniciatyva priklausė „Panathinaikos“, kuri dar ketvirtojo kėlinio viduryje tvirtai pirmavo (58:67).

Tačiau svečiai surengė spurtą ir išlygino rezultatą (71:71). „Panathinaikos“ turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę, tačiau Ianas Vougiuokas aidint sirenai nepataikė iš po krepšio.

Drama tęsėsi ir pratęsimo metu. Lūžiu tapo Ramūno Šiškausko tritaškis, likus žaisti kiek mažiau nei minutei (78:75). Nors „Panathinaikos“ dar turėjo laiko išsigelbėti, protingai sužaidę J.Kazlausko auklėtiniai išsivežė svarbią pergalę.

Rezultatyviausiai CSKA ekipoje žaidęs R.Šiškauskas per 30 minučių surinko 14 taškų (4/5 dvitšk., 2/5 tritšk.). N.Kirstičius pridėjo 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, V.Chriapa – 11, A.Švedas – 10, o A.Kirilenka – 9 taškus (10 atk. kam., 5 blokai). Darjušas Lavrinovičius nežaidė dėl nugaros skausmų.

„Panathinaikos“ gretose Šarūnas Jasikevičius per 17 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvitšk., 0/3 tritšk., 2/2 baud.), bet suklydo 5 kartus ir surinko minus vieną naudingumo balą.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių ekipoje žaidė Kostas Kaimakoglou (13 tšk.), Nickas Calathesas (11 tšk.) ir Mike'as Batiste (9 tšk.).

6. „Zagreb“ (Kroatija) 4 0 4 -106

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius