2012 01 21

„Raptors“ ir Linas Kleiza neištrūksta iš nesėkmių liūno

Lino Kleizos ir Toronto „Raptors“ (4-12) juodos dienos tęsiasi. Kanados klubas NBA lygoje patyrė jau septintą pralaimėjimą iš eilės, namuose 84:94 (14:27, 18:20, 28:24, 24:23) neprilygęs Portlando „Trail Blazers“ (9-6) krepšininkams.
Linas Kleiza pelnė vos 2 taškus.
Linas Kleiza pelnė vos 2 taškus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių likimas išsisprendė jau pirmajame kėlinyje, kurį „Trail Blazers“ laimėjo 27:14. Nors po didžiosios pertraukos „Raptors“ pavyko priartėti (46:51), tačiau svečiai vėl atitrūko ir užtikrintai nugalėjo.

L.Kleiza vėl buvo nepastebimas. Po sunkios kelio operacijos sugrįžtantis lietuvis žaidė vos 5 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

„Trail Blazers“ gretose karjeros rungtynes sužaidė LaMarcusas Aldridge'as. Amerikietis pasiekė sezono rezultatyvumo (33 tšk.) ir karjeros atkovotų kamuolių (23) rekordus.

Septintą pralaimėjimą iš eilės (šeši po L.Kleizos sugrįžimo) patyrusi „Raptors“ ekipa NBA lygos Rytų konferencijoje nukrito į 12 vietą. Toronto klubo nesėkmių serija – ilgiausia visoje lygoje.

Verta pažymėti, jog „Raptors“ jau penktas rungtynes iš eilės verčiasi be traumuoto lyderio Andrea Bargnanio. Laimei, italas jau artimiausiu metu turėtų sugrįžti į Toronto klubo treniruotes.

„Raptors“: Jamesas Johnsonas 23, DeMaras DeRozanas 22, Leandro Barbosa 17, Jose Manuelis Calderonas 7 (13 rez. perd.).

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 33 (23 atk. kam.), Raymondas Feltonas 14, Jamalas Crawfordas 10, Nicolas Batumas 9.