2015 02 07

„Raptors“ nugalėjo „Clippers“, Jonas Valančiūnas dideliu rezultatyvumu nepasižymėjo

Penktadienio NBA rungtynėse „Toronto Raptors“ namuose 123:107 (19:34, 38:25, 38:20, 28:28) be didesnio vargo nugalėjo „Los Angeles Clippers“ krepšininkus, kurie patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai rungtynes pradėjo galingai ir po pirmojo kėlinio pirmavo 15 taškų persvara, tačiau susiėmę Toronto žaidėjai sugebėjo ne tik pavyti varžovus, bet ir švęsti užtikrintą pergalę.

„Clippers“ treneris Docas Riversas po pralaimėjimo pripažino, kad jo komanda gynėsi tik pirmąjį kėlinį ir to buvo per mažai.

DeMaras DeRozanas buvo rezultatyviausias Toronto ekipoje su 24 taškais, Kyle'as Lowry pridėjo 21-ą. Lou Williamsas pelnė 18 taškų, Greivis Vasquezas surinko 17, o ketverias rungtynes praleidęs Jamesas Johnsonas sugrįžo su 16 taškų.

Jonas Valančiūnas per 20 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitašk.), atkovojo 6 kamuolius, padarė tris klaidas ir du kartus prasižengė.

Los Andželo ekipos lyderis Blake'as Griffinas surinko 26 taškus ir užsidirbo techninę pražangą, kuri buvo jau 59-oji „Clippers“ sąskaitoje šį sezoną, Chrisas Paulas pridėjo 22, Jamalas Crawfordas – 18-a.