2012 04 23

„Raptors“ pralaimėjo, Linas Kleiza prametė pratęsimą galėjusį išplėšti tritaškį

Po dviejų praleistų rungtynių iš eilės į Toronto "Raptors" (22/42) rikiuotę sugrįžęs Linas Kleiza galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau lemiamas lietuvio metimas skriejo pro šalį. Kanados komanda išvykoje 73:76 (15:14, 19:15, 16:24, 23:23) nusileido Detroito "Pistons" (24/40) klubui ir patyrė trečią nesėkmę paeiliui.
Charlie Villanueva ir Linas Kleiza
Charlie Villanueva ir Linas Kleiza / Scanpix/AP nuotr.

Paskutiniojo kėlinio pabaigoje po keturių iš eilės Beno Gordono taškų „Raptors“ deficitas siekė 4 taškus (68:72), bet tada tritaškį įsmeigęs L.Kleiza jį sumažino iki minimalaus (71:72).

Likus žaisti 39 sekundėms komandas dar skyrė vienas taškas (73:74), tačiau Alano Andersono metimas skriejo pro šalį ir čia pat buvo prasižengta prieš Rodney Stuckey, kuris pataikė tik vieną baudą (73:75).

Kitoje atakoje „Raptors“ ekipą ir vėl nesėkmingai bandė  gelbėti A.Andersonas bei vėliau prie baudų metimo linijos stojęs B.Gordonas pataikė taip pat vieną baudą (73:76). Toronto klubui buvo likusios trys sekundės pratęsimui išplėšti, bet L.Kleizos tolimas metimas iš patogios pozicijos tikslo nepasiekė.

„LK turėjo puikią progą mačo pabaigoje, bet tai viskas, ką mes galėjome padaryti“, – kalbėjo „Raptors“ treneris Dwane'as Casey.

Kanados ekipa šiame mače pataikė 4 tritaškius iš 13 (30 proc.), o šeimininkai – 2 iš 15 (13 proc.).

„Tai buvo šlykščios rungtynės. Nei viena komanda negalėjo pataikyti. Vaikinai susikurdavo geras progas, bet metimai vis tiek skriedavo pro šalį. Žinoma, B.Gordonas iššovė tinkamiausiu laiku mūsų ekipai“, – teigė „Pistons“ puolėjas Tayshaunas Prince'as.

Krepšininkas iš Lietuvos mačą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 23 minutes pelnė 12 taškų (2/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles. Puolėjas 8 taškus surinko ketvirtajame kėlinyje.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 16 (6/13 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud., 3 rez. perd.), Linas Kleiza 12, Gary Forbesas 10, Edas Davisas 7 (8 atk. kam.), Aaronas Gray (7 atk. kam.) ir Solomonas Alabi (10 atk. kam.) po 6.

„Pistons“: Benas Gordonas (5/9 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.) ir Brandonas Knightas (7/14 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.) po 19, Tayshaunas Prince'as 9, Gregas Monroe 8 (17 atk. kam.), Rodney Stuckey (6 rez. perd.) ir Charlie Villanueva po 7.