2010 02 21

„Real“ į Karaliaus taurės finalą vedė Lavrinovičius ir Kaukėnas

Lengvą pergalę Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalyje iškovojo Madrido „Real“ ekipa su Darjušu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu, kuri 78:50 (17:18, 23:9, 18:16, 20:7) sutriuškino Vitorijios „Caja Laboral“ krepšininkus bei pateko į turnyro finalą.
Darjušas Lavrinovičius
D.Lavrinovičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje – 21 taškas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

R.Kaukėnas per 24 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

D.Lavrinovičius ant parketo praleido 28 minutes, per kurias įmetė 21 tašką (4/11 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), sugriebė 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Lietuviams neblogai talkino Novica Veličkovičius, kurio sąskaitoje 10 taškų.

Pralaimėjusiems Lioras Eliyahu bei Fernando San Emeterio surinko po 10 taškų.

Finale „Real“ laukia akistata su amžinu priešininku „Barcelona“, kuri pusfinalyje 72:64 (22:13, 13:19, 20:17, 17:15) palaužė Valensijos „Power Electronics“ komandą.

Nugalėtojams Franas Vazquezas (6 atk. kam.) surinko 16, Ricky Rubio – 14, Pete'as Mickealas (8 atk. kam.) – 11, Juanas Carlosas Navarro – 10 taškų.

Pralaimėjusiems buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Matthew Nielsenas pelnė 19, Kosta Perovičius – 14, Rafa Martinezas ir Victoras Claveras – po 11 taškų.