2010 03 25

„Real“ palaužė „Barcelona“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą

Madrido „Real“ klubas, kurio garbę gina du krepšininkai iš Lietuvos – Darjušas Lavrinovičius bei Rimantas Kaukėnas, – ketvirtadienį antrose Eurolygos ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse svečiuose 70:63 (15:8, 17:19, 18:13, 20:23) palaužė „Barcelona“ klubą ir išlygino serijos rezultatą 1:1.
Lietuviai „Real“ gretose rezultatyvumu šį kartą neblizgėjo
Lietuviai „Real“ gretose rezultatyvumu šį kartą neblizgėjo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Real“ krepšininkai „Palau Blaugrana“ arenoje šeimininkauti ėmė nuo pirmųjų dvikovos minučių (12:5, 17:10).

Tiesa, antro kėlinio viduryje „Barcelona“ buvo perėmusi iniciatyvą ir vienu metu net buvo persvėrusi rezultato svarstykes į savo pusę (19:22), tačiau „Real“ gretai atsitiesė ir trečio kėlinio pabaigoje sugebėjo įgyti didžiausią rungtynėse – 12 taškų (50:38).

Vis dėlto „Barcelona“ dar nė negalvojo kelti baltos vėliavos ir ketvirtame kėlinyje kilo į lemiamą šturmą. Praraja tarp ekipų susitraukė iki 2 taškų (54:52), tačiau priešingai nei pirmose poros rungtynėse, šįkart „Real“ iniciatyvos iš rankų nebepaleido (70:63).

Mažai pastebimi nugalėtojų gretose šį kartą buvo krepšininkai iš Lietuvos. D.Lavrinovičius per 9 minutes surinko 4 (1/1 dvitšk., 2/2 baud.), o R.Kaukėnas per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitšk., 0/1 tritšk.). Abu lietuviai dar atkovojo po 2 kamuolius.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 22 taškus įmetęs Ante Tomičius. 12 pridėjo Pablo Prigioni, 11 – Marko Jaričius.

„Barcelona“ komandoje išsiskyrė 13 taškų įmetęs Pete‘as Mickealas. Erazemo Lorbeko sąskaitoje 12, o Frano Vazquezo – 10 taškų.

Trečioji poros ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių dvikova kovo 30 dieną vyks jau Madride.