2012 10 28

„Real“ su Martynu Pociumi šventė pergalę po pratęsimo

Pergalingą pasirodymą Ispanijoje tęsia Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, namuose 83:81 (18:14, 23:18, 17:19, 14:21, 11:9) po pratęsimo palaužęs Vitorijos „Caja Laboral“.
Martynas Pocius vedė „Real“ į pergalę Sienoje.
Martynas Pocius. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Martynas Pocius

„Real“ iškovojo penkias pergales iš tiek pat galimų,o Vitorijos klubas patyrė antrąją nesėkmę.

Nugalėtojams lietuvis per 22 minutes pelnė 5 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Lemiamus pergalingus taškus per pratęsimą „Real“ ekipai įmetė Nikola Mirotičius.

„Real“: Nikola Mirotičius 16 (7 atk. kam.), Jaycee Carrollas 13, Felipe Reyesas 12, Marcusas Slaughteris 11, Sergio Rodriguezas 10.

„Caja Laboral“: Nemanja Bjelica 25, Maciejus Lampe 22 (8 atk. kam.), Bradas Olesonas 11, Fernando San Emeterio 8.