TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurėje – dešimt atkaklių mačų ir Kęstučio Kemzūros ekipos trečioji nesėkmė

Kęstutis Kemzūra
Alfredo Pliadžio nuotr. / Kęstutis Kemzūra
Šaltinis: BNS
0
A A

Trečiadienį sužaisti likusieji dešimt antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono Europos taurės krepšinio turnyro antrojo etapo – „Last 32“ varžybų – trečiojo turo susitikimų.

Pirmąją pergalę iškovojo keturių ekipų N grupės autsaideris Mariaus Runkausko Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) klubas, svečiuose 92:87 (22:21, 25:20, 20:21, 25:25) įveikęs antroje vietoje likusius Valensijos „Basket“ (Ispanija) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 22 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 33 su puse minutės (33:33) M.Runkauskas pataikė 4 tritaškius iš 10, 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

N grupėje pirmauja trečiąją pergalę iškovojusi Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) komanda, kuriai dar negali padėti po traumos atsigaunantis Mantas Kalnietis, svečiuose 66:57 (14:16, 21:16, 17:13, 14:12) nugalėjęs Nansi SLUC (Prancūzija) penketuką.

N grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 3 0 225:178

2. Valensijos „Basket“ (Ispanija) 1 2 226:212

3. Nansi SLUC (Prancūzija) 1 2 187:210

4. Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) 1 2 218:256

Svarbią – antrąją – pergalę svečiuose iškovojo antroje vietoje J grupėje likęs bei grupės lyderę Limožo CSP (Prancūzija) komandą pavijęs Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, išvykoje 82:78 (24:16, 16:24, 17:14, 25:24) įveikęs Salonikų PAOK (Graikija) ekipą.

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Limožo CSP (Prancūzija) 2 1 222:208

2. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 2 1 249:247

3. Kantu „FoxTown“ (Italija) 1 2 246:247

4. Salonikų PAOK (Graikija) 1 2 215:230

Trečiąją nesėkmę patyrė G grupės autsaideris Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ (Čekija) klubas, svečiuose 80:87 (21:24, 15:25, 26:19, 18:19) nusileidęs Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkams.

Po to, kai kitame šios grupės susitikime Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas namuose 103:67 (27:19, 22:22, 26:12, 28:14) sutriuškino Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) ekipą, kitų trijų komandų sąskaitoje – po dvi pergales ir vieną pralaimėjimą.

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 2 1 239:206

2. Strasbūro SIG (Prancūzija) 2 1 241:228

3. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2 1 238:257

4. Nimburko ČEZ (Čekija) 0 3 219:246

Kitų antradienio susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

H grupė – Bandirmos „Banvit“ (Turkija) – Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) 80:70

Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) – Sasario „Dinamo“ (Italija) 93:86

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) 2 1 253:225

2. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 2 1 228:213

3. Sasario „Dinamo“ (Italija) 1 2 237:258

4. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 1 2 230:252

I grupė -

Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) – Saragosos CAI (Ispanija) 71:66

Romos „Acea“ (Italija) – Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 73:66

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 2 1 232:218

2. Romos „Acea“ (Italija) 2 1 208:199

3. Saragosos CAI (Ispanija) 1 2 213:206

4. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 1 2 202:231

K grupė -

Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) – Dižono JDA (Prancūzija) 81:86

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 3 0 273:216

2. Dižono JDA (Prancūzija) 1 2 247:255

3. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1 2 226:238

4. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) 1 2 204:241

Į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą iškops po dvi stipriausias grupių ekipas.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek