2011 04 23

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Vieningosios lygos finale pranoko Jono Kazlausko vadovaujamą Maskvos CSKA

VTB Vieningosios lygos čempionais tapo Rimo Kurtinaičio vadovaujami Maskvos srities "Chimki" krepšininkai.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Jie finalo rungtynėse 66:64 (17:6, 16:21, 13:20, 21:17) po dramatiškos kovos palaužė Maskvos CSKA komandą, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas.

Nesulaikomai ketvirto kėlinio antroje pusėje žaidęs Krešimiras Lončaras nugalėtojams pelnė 18 taškų, Thomasas Kelati – 15, Vitalijus Fridzonas – 11 (7 atk. kam.), Travisas Hansenas pridėjo 7 taškus.

CSKA ekipai Johnas Robertas Holdenas Ir Jamontas Gordonas surinko po 15 taškų.

Ramūnas Šiškauskas per 26 minutes įmetė 7 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Mažajame finale Rolando Jaručio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ ekipa 75:95 (9:27, 26:27, 17:14, 23:27) nusileido Kazanės „Unics“ krepšininkams ir užėmė ketvirtąją vietą.

Nugalėtojams Ricky Minardas įmetė 24 taškus, Marko Popovičius – 22 (5/8 tritaškiai), Kelly McCarty – 15, Vladimiras Veremeenko pridėjo 13 taškų (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Charlesas Thomasas (8 atk. kam.), Drago Pasaličius ir Piere'as Pierce'as pelnė po 15 taškų, Ramelis Curry – 11 taškų.