2013 11 20

Rimo Kurtinaičio „Chimki“ klubas Europos taurėje neturėjo vargo su „Asesoft“

Maskvos srities „Chimki“ ekipa, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis, svečiuose nesunkiai 95:72 (22:15, 25:21, 22:21, 26:15) įveikė Plojesčio „Asesoft“ klubą.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Alfredo Pliadžio nuotr.

R.Kurtinaičio treniruojama ekipa pirmąjį kėlinį sužaidė ryžtingai – susikrovė 7 taškų pranašumą 22:15.

Antrajame kėlinyje Plojesčio „Asesoft“ klubui sumažinti deficito nepavyko, rusai atakavo geriau. Prieš ilgąją pertrauką „Chimki“ buvo susikrovusi jau 11 taškų persvarą – 47:36.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai kiek atsigavo ir žaidimas buvo apylygis, tačiau rusų pranašumas netirpo. Prieš lemiamą ketvirtį jis padidėjo dar vienu tašku – 69:57.

Paskutiniame kėlinyje „Chimki“ išsklaidė menkiausias „Asesoft“ viltis laimėti – rusai pelnė 26 taškus. Susikrovę dar didesnę per svarą R.Kurtinaičio treniruojami krepšininkai džiaugėsi jau penktąja pergale iš eilės Europos taurėje – 95:72.

„Chimki“: Jegoras Vialcevas 15, Sergejus Monia 12, Marko Popovičius 11, Mickaelis Gelabale‘is, Mike‘as Greenas (8 rez. perd.) ir Paulas Davisas (8 atk. kam.) po 10.

„Asesoft: Filipas Adamovičius ir Rawle‘as Marshallas po15, Alhaji Mohammedas ir Draganas Žekovičius po 12.